Одразу після від’їзду Володимира Путіна з Північної Кореї на території демілітаризованої зони між КНДР і Південною Кореєю стався небезпечний інцидент.
Північнокорейські військові зайшли на територію, де, згідно з угодою, не можуть перебувати представники збройних сил, внаслідок чого південнокорейські військові відкрили вогонь.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
Як пише Daily Mail, провокацію КНДР влаштувала лише через кілька годин після вильоту Путіна з Пхеньяну, що стало вже третьою за рахунком такою ситуацією за останні дні.
Напруженість між Сеулом і Пхеньяном зросла на тлі підписання Північній Кореї договору про стратегічне партнерство з РФ, який включає угоду про колективну оборону.
Онлайн карта боїв