Диктатор Володимир Путін почав літати над Росією у супроводі винищувачів. Ця практика, яка досі застосовувалася тільки під час міжнародних візитів, набула нового обличчя, коли військові машини з’явились біля літака президента під час його візиту до Якутська 18 червня. 

За словами військового аналітика Яна Матвєєва, на фото і відео можна було побачити винищувачі Су-30СМ, що супроводжували Путіна в небесах.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Згідно з аналізом «Агентства», раніше подібні заходи безпеки не застосовувались під час візитів президента до російських міст. Цей крок викликав особливий інтерес через свою несподіваність і рідкість в контексті внутрішніх подій країни.

Варто зазначити, що зараз Росія переживає напружені часи, і адміністрація Кремля неодноразово підкреслювала важливість забезпечення безпеки свого лідера в умовах глобальної нестабільності. Наприклад, у грудні 2023 року, літак Путіна до ОАЕ супроводжували винищувачі Су-35, що обумовлювалося необхідністю збереження безпеки в нестабільному регіоні.