Сім’я українця, що проживає в Німеччині, переживає непоправну втрату після трагічного зникнення та загибелі їхньої 9-річної дочки Валерії.
Батько дівчинки, Григорій, звернувся до громадськості з проханням допомогти йому повернути обох своїх доньок додому.
Поліція підтвердила, що тіло Валерії знайшли в чагарниках неподалік від їхньої домівки у Саксонії.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
Однак Григорій висловив упевненість у тому, що його старша дочка жива, і він розраховує повернути обох дітей додому. Він звинуватив колишню дружину в недбалості до дитини, вказавши на те, що дочка часто залишалась без нагляду під час шкільних вихідних.
Григорій записав відеозвернення, у якому закликав до надання будь-якої інформації, що може допомогти в розслідуванні, та подякував за всі проявлені спроби допомогти. Подружжя також має молодшу доньку, яку зараз перебуває з матір’ю.
Онлайн карта боїв