Близько 60% тимчасово окупованої території України буде звільнено впродовж двох наступних років.

Про це у відео на YouTube-каналі “Український молитовник” йдеться із посиланням на нове пророче видіння старця Геронтія.

Геронтій каже про подальший перебіг війни в Україні, зокрема, про важливі для українців подробиці.

“Мирний план Китаю щодо врегулювання війни знайшов підтримку у 26 країн. Але він не подобається РФ. Однак, старець чітко бачить, що близько 60 процентів території України буде звільнено впродовж двох років”, — йдеться у пророцтві.

Також старець дав прогноз щодо блекаутів в Україні. На його думку, світла в українських містах та селищах не буде довго. Хоча, попри пошкодження інфраструктури, на Україну чекає світле у всіх значеннях майбутнє.

Старець передбачає, що скоро в Україну приїде нове обладнання, а енергетики зроблять усе, аби уникнути вимкнень світла більше, ніж на добу.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Геронтій також бачить значні політичні зміни в Україні. Влада зміниться, прийдуть нові правителі, які працюватимуть на благо народу. Це сприятиме покращенню життя в Україні.

Він каже, що європейські країни стоятимуть на боці України та надаватимуть підтримку.

“Україна стане духовним центром і прикладом для усіх народів. Українська культура набуде світового визнання. Вороги України будуть покарані. ЗСУ здобудуть заслужену перемогу, а війна припиниться, але процес буде тривалим”, — йдеться у пророцтві.