Перемога України у війні є довгоочікуваною подією в житті багатьох з нас. Але, на жаль, точно сказати, коли настане цей момент, зараз ніхто не може.

У такій ситуації залишається сподіватися на передбачення людей, які мають паранормальні здібності. Один із них — старець Геронтій.

Як повідомляє Ютуб-канал «Український молитовник», нещодавно чернець отримав бачення, яке відкрило йому очі на події, що відбуваються.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За словами Геронтія, протягом наступних двох років наша країна точно поверне під свій контроль не менше 60% окупованих територій. Також в Україні розпочнеться різке піднесення культури, внаслідок чого наша країна може стати духовним центром світового рівня.

«Ворогів України буде покарано. ЗСУ здобудуть заслужену перемогу, а війна припиниться, але процес буде тривалим», — вважає чернець.