Американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем висловив думку, що Володимир Путін веде війну в Україні, аби забезпечити Китай корисними копалинами на суму 10-12 трильйонів доларів.

У своєму коментарі телеканалу CBS News 9 червня Грем зазначив, що росіяни прагнуть контролювати величезні запаси критично важливих мінералів, які знаходяться на території України. Він підкреслив, що ці ресурси могли б зробити Україну найбагатшою країною Європи, але Путін хоче поділитися цими активами з Китаєм.

“Росіяни сидять на корисних копалинах вартістю 10-12 трильйонів доларів в Україні. Вони могли б бути найбагатшою країною в Європі, і Путін хоче передати ці активи Китаю. Якщо ми зараз допоможемо Україні, вона може стати нашим найкращим бізнес-партнером. Використання цих мінеральних активів Україною та Заходом замість їх передачі Китаю – це дуже важливо”, – зазначив Грем.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Сенатор закликав США підтримати Україну у війні проти Росії, наголосивши на необхідності допомогти українцям перемогти у цьому конфлікті.

“Знайдімо рішення цієї війни. Росія намагається захопити золоту жилу, щоб передати Путіну 10-12 трильйонів доларів критично важливих корисних копалин, які він поділиться з Китаєм”, – додав він.