Президент росії владімір путін почав виводити своїх доньок, Марію Воронцову та Катерину Тихонову, у світовий публічний простір, що раніше було досить рідкісним для дітей російської еліти.

На думку експертів, такі дії відбуваються з метою убезпечення безпеки для самих себе та майбутнього своїх дітей. Про це повідомляє The Times.

Ця ініціатива стала очевидною на міжнародному економічному форумі в Санкт-Петербурзі, де виступили обидві доньки путіна. Це відзначено як перший випадок їхньої одночасної появи на такому важливому заході, адже раніше президент уникав будь-якого публічного визнання їхньої присутності.

За даними The Times, на форумі також були присутні й інші члени російської еліти, що є родичами, такі як Ксенія Шойгу, донька міністра оборони РФ, Роман Ротенберг, син одного з найближчих друзів і олігархів Путіна, а також Олександр Вайно, син керівника апарату президента РФ.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Експерти вважають, що поява дочок президента РФ на публіці не є ознакою підготовки до династичного переходу до влади після відходу путіна, якому виповнюється 71 рік. Натомість, за словами доцента російської політики в Університетському коледжі Лондона Бена Ноубла, це може бути спрямоване на забезпечення того, щоб їхнє майбутнє було захищене, якщо система буде передана наступному поколінню, а також на гарантування виживання самого путіна у випадку, якщо він буде змушений звільнитися від влади.

Політолог Катерина Шульман, у своєму інтерв’ю агентству Bloomberg, висловила думку, що союзники Путіна намагаються включити своїх дітей у систему управління на випадок негативних перспектив, коли санкції можуть ускладнити їхнє навчання та працевлаштування у західних країнах.