Народний депутат та волонтер Руслан Горбенко підкреслив важливість ретельного відбору кандидатів до територіальних центрів комплектування (ТЦК) з метою зменшення конфліктних ситуацій між працівниками цих центрів та громадянами.

В інтерв’ю “Укрінформу” він наголосив, що в Україні спостерігається зростання випадків конфліктів, зокрема із застосуванням насильства, у військкоматах або із представниками цього органу.

За словами Горбенка, проведення ретельного відбору кандидатів з урахуванням їхнього психологічного стану та підготовки для спілкування з військовозобов’язаними може запобігти подібним інцидентам. Адже некомпетентність деяких працівників ТЦК може бути причиною конфліктів, тому важливо вибирати кваліфікованих кандидатів.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Нардеп також відзначив, що ретельний відбір зробить мобілізацію більш ефективною та сприятиме збудуванню довіри суспільства до ТЦК та служби в Збройних силах.

Водночас він зауважив, що працівники ТЦК можуть застосовувати силу у випадках, коли громадяни відмовляються виконувати законні вимоги стосовно мобілізації або порушують військовий режим.