Десерти та солодощі викликають сильну залежність та крім свого чудового смаку, не приносять організму достатньо користі та поживних речовин. Залежність від цукру є достатньо поширеною проблемою, з якою важко боротися і яка може призвести до різних проблем зі здоров’ям, починаючи від ожиріння та закінчуючи цукровим діабетом.

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує вживати до 5-10 чайних ложок цукру, що може міститись в різних продуктах та напоях, які ви вживатимете за добу. Як зрозуміти, що у вас є залежність та які її симптоми?

Вуглеводи

Вуглеводи, а особливо рафіновані, варто повністю прибрати з раціону. Щоб це зробити, треба відмовитись від піци, білого рису та сухих сніданків, замінивши їх на коричневий рис, зелені овочі та картоплю.

Здуття після їжі

Для здуття є багато причин, однак такий процес в організмі зазвичай трапляється внаслідок бродіння цукру. Надмірна кількість цукру порушує баланс травної системи та призводить до утворення шкідливих бактерій у кишківнику, що веде до здуття живота.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Постійне відчуття голоду

Якщо напади голоду відчуваються кожні 2-3 години, то це свідчить про залежність від цукру. У таких випадках краще випити зелений чай та з’їсти горіхи, такі як мигдаль, щоб вгамувати голод.