“Збройні сили України вразили ще одного високопоставленого ворожого командира.

Цього разу ціллю став підполковник армії Росії Дмитро Мікушин, який виконував обов’язки заступника командира 228-го мотострілецького полку 90-ї танкової дивізії угруповання військ “Центр”. Про це повідомив офіцер Збройних сил України під позивним “Штірліц”, Анатолій Штефан.

Ця операція пройшла успішно та результативно. Вона стала ще одним важливим кроком у стратегічних діях Збройних сил України у рамках протистояння ворогу на сході країни.

Тим часом у Росії викрито злочинну групу, яка складалася з чотирьох колишніх бойовиків ПВК “Вагнера” в Орловській області. Це організоване злочинне угруповання (ОЗУ) діяло протягом року, займаючись вимаганням і рекетом.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За даними російських пропагандистських видань, група вимагала гроші від своїх жертв, які були пов’язані з нелегальною торгівлею наркотиками. Це включало людей з боргами перед наркоторговцями і “наркокур’єрів”.

Місцеве ФСБ підтвердило, що злочинцям вдалося заволодіти трьома квартирами, п’ятьма вантажними та легковими автомобілями, а також готівкою та цінностями на загальну суму понад 10 мільйонів рублів. Український журналіст Денис Казанський з іронією зазначив: “Хлопчики повертаються додому”.