Росія намагається переконати весь світ у міцній дружбі з Китаєм, але Пекін дедалі частіше демонструє, що Москва для нього лише ситуативний партнер, підтримка якого не є пріоритетом.

Вкотре переконатися в цьому всі змогли нещодавно, оскільки КНР, за великим рахунком, зруйнував головну схему Кремля з обходу західних санкцій.

Втративши доступ до технологій цивілізованого світу, РФ налагодила так званий «паралельний імпорт» через такі країни, як Казахстан, Киргизстан, Білорусь та Сербію.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Однак нещодавно відразу кілька великих китайських банків під час перевірки відповідних грошових переказів почав вимагати підтвердження того, що товар, який закуповується, буде доставлений до країни призначення, а не до Росії.

Таку політику місцеві фінансові установи почали сповідувати, щоб не потрапити під вторинні санкції США, втративши доступ до операцій у доларах.