Чайник — це незамінний атрибут на кухні, який використовується щодня. Згодом на його стінках утворюється накип — вапняний осад, який не лише псує зовнішній вигляд приладу, але й може негативно впливати на його роботу та якість води.

Чому важливо видаляти накип?

Накип знижує теплопровідність, через що чайник довше нагрівається, витрачаючи більше електроенергії. Накип може надавати воді неприємний присмак, а також залишати білий осад у чашці. Деякі люди вважають, що накип шкідливий для здоров’я, хоча наукових доказів цьому немає.

Прості методи видалення накипу:

1. Лимонна кислота:

Додайте в чайник 1-2 столові ложки лимонної кислоти на літр води. Доведіть до кипіння і залиште на 30 хвилин-годину. Промийте чайник чистою водою.

2. Оцет:

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Розведіть 9% оцет з водою в пропорції 1:1. Залийте розчин у чайник і залиште на 1-2 години. Прокип’ятіть чайник з чистою водою, щоб видалити запах оцту.

3. Харчова сода:

Додайте 2 столові ложки соди на літр води. Доведіть до кипіння і кип’ятіть 15-20 хвилин. Промийте чайник чистою водою.