Російські окупанти розкрили деталі обстрілу житлових кварталів Маріуполя.

Пропагандистське відео, оприлюднене окупантами, мимоволі розкрило подробиці злочинів, скоєних ними в Маріуполі. На кадрах чітко видно, як танк веде прямий обстріл житлових будинків.

Відео, зняте ймовірно для одного з пропагандистських сюжетів росТВ, демонструє руйнівні наслідки обстрілів. “Як бачите, будинок дуже пошкоджений. Тут точилися справжні бойові дії. По будинку стріляли прямим наведенням. У деяких квартирах були дірки. Де зараз встановлені балкони — там було пряме влучення”, – коментує за кадром “кореспондент”.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Ці слова пропагандиста чітко свідчать про те, що російські військові свідомо обстрілювали мирні житлові квартали Маріуполя, завдаючи шкоди цивільному населенню.

Варто зазначити, що подібні свідчення воєнних злочинів окупантів з’являються не вперше. Раніше вже публікувалися фото та відео, які зафіксували обстріли житлових кварталів, шкіл, лікарень та інших цивільних об’єктів.