Російські бойовики продовжують наступ на схід від Часового Яру. Окупанти активізували атаки на Часів Яр у Донецькій області. Вони наступають колонами, використовуючи велику кількість бронетехніки, але ці спроби виявляються марними.

Про це повідомив підполковник Назар Волошин, речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця”.

Волошин зазначив, що станом на 4 червня противник продовжує наступальні дії на схід від міста.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Українські захисники роблять усе можливе, щоб відбити російських окупантів. Останнім часом ворог наступає колонами, використовуючи велику кількість бронетехніки, але ці спроби безуспішні. Сили оборони зустрічають їх вогнем ще на підході, а залишки, що змогли дістатися околиць, знищують. Окупанти застосовують не лише піхотні підрозділи, але й все частіше використовують механізовані сили: танки та бойові броньовані машини”, – сказав Волошин.

Він додав, що противник намагається штурмувати Часів Яр у районах кварталу Новий та мікрорайону Канал. Також були атаки російських сил у напрямку Іванівського, Кліщіївки та Андріївки.