Історик Ярослав Грицак розповів, що зараз у світі є три найбільші загрози – війна Росії проти України, Палестина та Ізраїль і потенційно – можливий напад Китаю і Тайвань. 

Про це він сказав в інтерв’ю LIGA.net.  

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Історик зауважив, що ключовим є запитання – чи ці три точки, ці загрози, зіллються в одну. 

“Якщо зіллються, тоді ми маємо загрозу Третьої світової війни. Вся ця війна – це етап великих змін, які сталися у світі за останні 10-20 років. Перш за все, різке зростання населення, зокрема на Півдні, що призвело до зубожіння на Півдні. Була масова міграція на Захід, що створює величезні проблеми. Друге – це зменшення ресурсів. З’являються групи людей, які відчувають загрозу, невдоволення. Я вважаю, що результатом загрози була поява масових рухів 2010 роках. Арабська весна чи Євромайдан… У будь-якій точці світу відбувалися масові протести. І цей період революцій, з перервою на ковід (Covid-19 – ред.) переріс у десятиліття воєн”, – пояснив Ярослав Грицак.