Російський пропагандист Олександр Артамонов висловився про українців, назвавши їх “людьми другого сорту”.

Про це прихильник президента РФ владіміра путіна заявив в етері російського “Першого каналу”. Він навіть не боявся відкрито озвучити наративи фашистів щодо українського народу. Відео з пропагандистом показав журналіст Денис Казанський.

“Я дуже невисокої думки про українців. Я не бачу, щоб вони повставали і щось таке робили. У мене до них ставлення набагато нижче, ніж до росіян”, – заявив Артамонов та продовжив наполягати на тому, що українці “люди другого сорту”.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Слова Артамонова обурили навіть колаборантів, зокрема Олександра Семченка з Донецька. Він назвав його заяву фашистською і неприпустимою.

Проте не тільки Семченко заговорив, але колаборант-втікач Олег Царьов, якого також обурили висловлювання пропагандиста.