Більшість людей люблять пити пиво після довгого стомлюючого дня, щоб розслабитися та зняти стрес.

Про цю інформацію повідомив Medicalanswers.

Однак фахівці рекомендують утримуватися від його щоденного споживання в кількості більше однієї склянки – нехтування цим правилом загрожує розвитком небезпечних для здоров’я процесів.

Починає рости «пивний» живіт

За словами фахівців, у самому пиві мало алкоголю, але воно калорійне: один кухоль (з двох склянок) містить приблизно 150 кілокалорій, а зі збільшенням кількості алкоголю у напої його калорійність лише підвищується. Лікарі попереджають, що алкогольні калорії засвоюються специфічним чином, через що сприяють накопиченню жиру в черевній порожнині, найнебезпечнішому у своїй дії на організм.

Слабшає серце

Якщо випивати щодня більше пляшки пива, це, напевно, нашкодить серцевому м’язі: така звичка сприяє підвищенню кров’яного тиску та розвитку фібриляції передсердь (дуже небезпечний вид серцевої недостатності).

Можуть постраждати нирки

Вживання пива з високим вмістом алкоголю особливо відчутно підвищує ризик отримати гіпертонію та захворювання нирок. Пиво має сечогінну дію, створюючи додаткове навантаження на нирки, а також сприяючи зневодненню. У таких умовах виникають передумови утворення каменів у нирках і розвитку ниркової недостатності.

Виникає дефіцит вітамінів

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Якщо пити пиво щодня, організм починає відчувати нестачу вітамінів та мінералів.Частково це відбувається через активізацію сечовипускання. Частково через засвоєння алкоголю вимагає від тіла додатково використовувати певні поживні речовини (наприклад, при цьому інтенсивніше витрачаються вітаміни групи B). Згодом може виникати серйозна нестача важливих речовин, яка загрожує зниженням імунітету та порушенням функцій внутрішніх органів.

Користь пива

У пиві міститься досить багато вітамінів та мікроелементів. Це вітаміни В1 та В2, амінокислоти, калій, натрій, магній, фосфор, антиоксиданти, органічні кислоти, флавоноїд ксантохумол, що пригнічує дію канцерогенів. Завдяки вмісту цукру пиво може швидко поповнити запаси енергії.

Крім того, хмільний напій може знижувати больовий синдром, а завдяки дріжджам перешкоджає розмноженню деяких хвороботворних мікроорганізмів.