Футбольна спільнота України оплакує втрату колишнього гравця — Ігоря Стахіва, який загинув на фронті в боях проти російських окупантів.

Стахів, відомий своєю грою за кілька українських клубів, віддав життя захищаючи свою Батьківщину від агресії ворога. Його загибель стала трагічною звісткою для усіх, хто знав та поважав його в футбольному світі.

Ігор Стахів народився у Коломиї та розпочав свою ігрову кар’єру в аматорських командах. Він виступав за Прикарпаття та інші клуби, здобуваючи чимало досягнень на футбольному полі. Його вміння та відданість спорту робили його відомим серед фанатів та колег.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За підсумками сезону 1992/93 Стахів разом зі своєю командою став чемпіоном Першої ліги України, що стало вагомим досягненням у його кар’єрі. Пізніше він грав за кілька інших клубів, демонструючи високий рівень гри та відданість футболу.

Проте, Ігор Стахів не лише проявляв себе на футбольному полі, а й виявив справжню мужність та героїзм, вступивши у лави добровольців для захисту своєї країни.