У ніч на 1 червня 2023 року під час ракетного обстрілу Києва загинули троє людей біля зачиненого укриття в поліклініці Деснянського району: 9-річна дівчинка, її 34-річна мати, а також 33-річна жінка.

30 травня 2024 року в Деснянському районному суді відбулося перше засідання по суті цієї справи. На лаві підсудних опинилися посадовці КМДА, районної адміністрації та керівництво поліклініки.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Ця справа, пов’язана з закритим укриттям, де майже рік тому загинули троє людей і ще семеро отримали поранення, продовжує привертати увагу громадськості та судової системи.

На лаві підсудних присутні такі посадовці: заступниця голови Деснянської районної адміністрації Ірина Алексеєнко, директор департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук, керівник поліклініки Олег Шугалевич, а також заступник директора поліклініки з технічної частини Василь Десик.