Акторка Анастасія Заворотнюк померла у віці 53 роки. Вона тривалий час боролося з онкологією. 

У віці 53 років померла відома російська актриса Анастасія Заворотнюк, яка здобула всенародну любов завдяки ролі няні Віки в серіалі “Моя прекрасна нянька”.

Про смерть артистки повідомила її сім’я в офіційному Instagram-акаунті.

“Дорогі друзі! Неможливо усвідомити та дуже складно підібрати потрібні слова. Сьогодні вночі після тривалої та тяжкої хвороби пішла з життя наша Настя. Ми дякуємо кожному з вас, хто щиро бажав добра, молився за здоров’я і вірив. Настя завжди відчувала і дуже цінувала вашу підтримку. Про місце та час прощання ми повідомимо сьогодні ввечері додатково”, – написали рідні.

За інформацією ЗМІ, Заворотнюк протягом останніх років боролася з раком мозку. Нещодавно вона впала в кому.

Життя та кар’єра

Анастасія Заворотнюк народилася 3 квітня 1971 року в Астрахані. З дитинства мріяла про акторську кар’єру, тому після школи вступила до театрального училища при Московському художньому театрі.

Після його закінчення грала на сцені театру Олега Табакова. Широку популярність їй принесла роль няні Віки в ситкомі “Моя прекрасна нянька”, який транслювався з 2004 по 2008 рік.

Завдяки цій ролі Заворотнюк стала однією з найвідоміших та найулюбленіших актрис Росії.

Після “Моєї прекрасної няньки” вона знялася у десятках фільмів та серіалів, серед яких “Мама Люба”, “Камінський”, “Анжеліка”, “Я не вмію говорити “ні””.

Особисте життя

Заворотнюк була тричі одружена. Її першим чоловіком був німецький бізнесмен Олаф Швінґе, з яким вона прожила близько року.

Другим чоловіком був бізнесмен Дмитро Стрюков, з яким вона прожила кілька років у Лос-Анджелесі. У цьому шлюбі народились двоє дітей – Анна та Майкл.

З 2008 року Заворотнюк була одружена з фігуристом Петром Чернишовим. У 2018 році у них народилася дочка Міла.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Позиція щодо війни в Україні

Важливо зазначити, що окрім своєї акторської діяльності, Заворотнюк не уникала політичних тем.

Вона незаконно їздила до окупованого Криму, за що потрапила до бази “Миротворця”.

Її дочка Ганна в соцмережах публічно висловлювала думки, близькі до російської пропаганди, але засуджувала вбивства людей.