Російський диктатор Володимир Путін призначив свого колишнього особистого охоронця Олексія Дюміна секретарем Державної ради РФ.

Кремль оголосив 29 травня, що 51-річний Дюмін став секретарем Держради, яка відповідає за розробку стратегічних напрямків внутрішньої та зовнішньої політики. Цей орган об’єднує представників Кремля, влади, депутатів та регіональних керівників.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Видання зазначає, що Дюмін, який раніше обіймав посаду губернатора Тульської області, був переведений до Кремля на посаду помічника президента після кадрових змін, проведених Путіним у травні після його інавгурації.

Дюмін почав свою службу в особистій охороні Путіна у 1999 році, зрештою ставши одним з найближчих охоронців російського президента. Він також входить до кола чиновників, які грають з Путіним у хокей. Дюмін раніше був заступником начальника відділу спецоперацій ГРУ Росії, який відіграв ключову роль в окупації Криму у 2014 році. Через свою роль у вторгненні до України Дюмін перебуває під міжнародними санкціями.