Зіркова стилістка Юліко поділилася простими правилами підбору одягу, які допоможуть візуально прибрати декілька зайвих кілограмів. За її словами, ці прості стилістичні прийоми будуть дієвими у використанні.

У своєму Instagram експертка підібрала найкращі образи, які зроблять фігуру більш стрункою. Стилістка радить звернути увагу на одяг, що візуально витягне зріст. Монохромний образ, що зібрано з речей одного кольору або ж його різних відтінків, подовжить силует. Загострене взуття зробить ваші ноги довшими та стрункішими. V-подібний виріз допоможе подовжити шию та підкреслити зону декольте.

Для візуального витягування фігури Юліко радить складати образи за вертикаллю по кольорах. Обирайте одяг схожих відтінків або кольорів, що утворюють лінію вздовж тіла. Вертикалі за принтами та лініями легко створити, обравши речі з блискавками, ґудзиками, смугами, довгими ременями та шарфиками, що розташовані відповідно.

Створюючи образ із метою візуального прибирання кількох зайвих кілограмів, стилістка радить зосередитися на акцентній талії. Штанні вироби з високою посадкою будуть найбільш вдалим вибором. Вони пасуватимуть усім типам фігури, адже допоможуть візуально вирівняти пропорції тіла, зменшуючи об’єм стегон та акцентуючи увагу на тонкій талії.

Юліко зауважує, що вдалим рішенням стане додавання до образу ременя. Цей аксесуар створює акцент на місці, де починаються ноги. Відповідно, чим вище ви розмістите ремінь, тим вищою будете здаватися візуально. Але з вибором цього універсального аксесуара краще бути обережним, адже чим ширша талія в обхваті, тим вужчий ремінь потрібен.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦