Мед — це продукт, який бджоли виробляють з нектару квітів. Існує багато його різновидів — травневий, липовий, гречаний, акацієвий, соняшниковий тощо. Вони відрізняються на смак, колір та своїми властивостями, але об’єднує їх користь для нашого організму.

На сторінці Health knowledge3 вийшло відео, присвячене користі меду і його впливу на наш організм за умови щоденного вживання

Отже, яка користь меду:

  • По-перше, після регулярного вживання меду ваша шкіра стане м’якою та гладенькою — майже, як в дитини, бо мед є надзвичайно сильним натуральним зволожувачем, що глибоко живить шкіру і робить її сяйливішою.
  • Крім того, він сприяє травленню та допомагає зняти розлад шлунка і травлення.
  • Також мед допомагає зменшити кашель і прибрати біль, особливо в зимовий період та під час сезонної алергії.
  • Але й це не все! Якщо ви хочете зміцнити сон, то мед є найкращим варіантом — з’їжте невелику ложечку перед тим, як лягаєте спати, і вам буде гарантовано спокійний та повноцінний сон.
  • Мед — це також скарбниця вітамінів, мінералів та антиоксидантів, що допомагають нам бути здоровими та добре почуватися.
  • Якщо вам подобається спорт — мед може стати вашим найкращим другом. Він багатий на натуральні вуглеводи, надасть вам заряд енергії перед тренуванням і допоможе відновитися після нього.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Мед дуже корисний для нашого здоров’я, але перед його вживанням, і тим паче на постійній основі, ви повинні бути впевнені, що не маєте на нього алергії, тому важливо проконсультуватись з лікарем щодо цього. Також важливо, щоб мед був натуральним, а не підробкою.