Президент України Володимир Зеленський у Харкові 16 травня провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. За результатами глава держави повідомив, що ситуація на Харківщині контрольована.

Про це президент написав у Мережі.

У Харкові Зеленський заслухав розгорнуті доповіді головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, командувачів ОСУВ “Хортиця” Юрія Содоля та ОТУ “Харків” Михайла Драпатого. Йшлося про оперативну обстановку, завдання та потреби кожної залученої бригади, підрозділу, зокрема на Харківщині, в районах Вовчанська та Липців.

Також на ставці були детально проаналізовані перспективи бойової ситуації, загрози протягом найближчих днів і тижнів, а також можливості України протидіяти наступальним планам Росії.

Ситуація з наступом РФ на Харківщині

“Станом на сьогодні ситуація на Харківщині загалом контрольована, наші воїни завдають окупанту відчутних втрат. Але напрямок залишається вкрай складним – посилюємо наші підрозділи“, – зазначив президент.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Він також поінформував, що очільники ГУР та СЗР доповіли про наміри окупантів, керівник СБУ – щодо контрдиверсійних заходів.

Визначено план подальших дій – і для обласної влади Харківщини, і для всіх структур, які відповідають за безпеку в регіоні”, – повідомив Зеленський.

Окрім того, він заслухав доповіді керівників обласної влади з інших прикордонних та прифронтових регіонів України: поточна ситуація, основні ризики, ключові потреби. Глава держави дав відповідні доручення.