Сполучені Штати Америки продовжують допомагати Україні підтримувати її оборонні можливості на тлі наступальних дій армії Росії на фронті. Фокус уваги зараз прикуто до Харківського напрямку, де окупанти активізували наступ.

Про це сказала прессекретарка Білого дому Карін Жан-П’єр на брифінгу у середу, 15 травня. Вона наголосила, що Вашингтон готує для відправки нову партію зброї та військової техніки для Сил оборони України.

Водночас вона не уточнила, що саме увійде до нового траншу американської допомоги для українських військових.

“Ми зосереджені на підтримці оборони України”, – наголосила Карін Жан-П’єр.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Представниця Білого дому зазначила, що фокус уваги зараз прикуто до Харківського напрямку, а також до інших регіонів на сході, де ЗСУ ведуть запеклі бої.

Вона додала, що США очікують, що армія Росії посилить свої атаки у спробах створити неглибоку “буферну зону” вздовж кордону з Україною. Вашингтон, за її словами, “тісно співпрацює” з Україною, щоб допомогти Києву підготуватися до цього.