Стало відомо, чому Володимир Путін раптово заговорив про мир з Україною, коли його війська почали наступ у Харківській області і продовжують просування на Донеччині.

Свою думку щодо справжнього мотиву нещодавньої пропозиції кремлівського автократа сісти за стіл переговорів із Києвом висловив аналітик групи «Інформаційний опір» Олександр Коваленко.

Як передає ТСН, фахівець зазначив, що слова Путіна про мир були цілком очікуваними. Не дарма раніше глава держави-агресора похвалив китайський план припинення війни, який передбачає припинення бойових дій по лінії зіткнення без виведення російських військ.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За словами Коваленка, така домовленість дозволила б Кремлю зупинити війну без іміджевих втрат та зайнятися відновленням армії.

«Після чого через рік чи два війна розпочнеться з новою силою. Але зараз країні-агресору критично потрібна пауза», – зазначив фахівець.