Нещодавно повідомлялося, що принцеса Уельська може з’явитися на деяких королівських заходах влітку, але офіційно Кенсінгтонський палац не підтверджував це.

Стало відомо, що принцеса Беатріс збирається взяти на себе більш помітну роль у королівській родині, щоб продемонструвати підтримку особливо напруженого періоду для монархії. Принцеса Йоркська має намір взяти участь у кількох ключових заходах разом зі своєю родиною.

Як пише Hello! принцеса Йоркська може приєднатися до короля Чарльза під час довгоочікуваного державного візиту імператора Японії Нарухіто та імператриці Масако до Букінгемського палацу наступного місяця, що стане знаменним моментом у її королівських заходах цього року.

Оскільки кількість членів королівської сім’ї, що працює нині обмежена, участь Беатріс буде дуже доречною. Передбачається, що король Чарльз хоче, щоб королівську роботу розпочала також і сестра Беатріс – принцеса Євгенія.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦