Російські добровольці, які воюють на боці України, закликали російських солдатів приєднуватися до них або здаватися у полон.

У “Сибірському батальйоні” та легіоні “Свобода росії” заявили, що окупантам варто подумати про своє життя та не помирати у м’ясних штурмах. Вони закликали їх перейти на бік правди.

Добровольці з РФ заявили, що ця війна безглузда і окупанти могли переконатися, що їхнє командування їх використовує як “гарматне м’ясо”. Тіла росіян вже завалило кордон України, тому найкращий вихід для російських солдатів – перейти на бік України, щоб не воювати за хворі амбіції російського маразматика владіміра путіна.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Здавайтеся в полон, вступайте до лав Сибірського батальйону, Російського Добровольчого Корпусу та Легіону “Свобода Росії”, щоб разом боротися за вільну та сильну Росію майбутнього, без Путіна та його банди”, – кажуть російські добровольці.

Вони додали, що “Харківська операція” вже забрала сотні життів військових РФ, тому окупанти можуть не виконувати злочинні накази і безпечно вийти з поля бою.