У Бєлгороді стався обвал під’їзду 10-поверхового житлового будинку, і аналітики пояснюють, що якщо це був “приліт”, то удар прийшовся з боку армії РФ.

Під’їзд 10-поверхового житлового будинку у Бєлгороді обвалився 12 травня, призводячи до жертв та поранених. Губернатор В’ячеслав Гладков вказав на “влучання снаряда ЗСУ”, тоді як Міноборони РФ стверджує, що обвал стався через уламок збитої “української ракети “Точка-У”.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Проте аналітики зазначають, що факти не підтверджують ці твердження. Якщо це був удар, то ймовірно він прийшовся по одній із секцій будинку, а не від української ракети. Деталі зі сторін будинку свідчать про це, зокрема стан вікон та пошкодження.

Аналітики також не виключають, що це може бути результатом нештатної роботи російської армії, наприклад, використання боєприпасів типу “земля-земля” або їх скидання авіацією.