Окупанти втратили значні запаси пального через удари по нафтобазах в Луганську та Ровеньках. 

Увечері 10 травня внаслідок ударів по нафтобазах в окупованих Ровеньках та Луганську значно пошкоджені резервуари з паливом. За даними українських офіційних осіб, окупанти втратили більшу частину своїх запасів, що може призвести до серйозних проблем з логістикою та пересуванням військової техніки.

Керівник Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що внаслідок атаки на нафтобазу в Ровеньках “росіяни недорахувалися ще одного складу з продуктами перероблювання нафти”.

“Обидві бази знаходились у віддалених від фронту районах”, – додав він, підкресливши, що тепер окупантам доведеться везти пальне з території РФ, що значно ускладнить їхню логістику.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Нагадаємо, що це вже не перший удар по нафтобазах на окупованій Луганщині. 7 травня подібна атака була здійснена в Луганську, що також призвело до значних пошкоджень та втрат пального.

Втрата запасів пального може мати серйозні наслідки для окупантів. Це може ускладнити їм пересування військ, а також призвести до проблем з постачанням бойової техніки та боєприпасів.