Папа Римський Франциск у своєму виступі на конференції, присвяченій демографічній кризі в Італії, висловив свою думку про питання народження дітей та використання контрацептивів.

Він закликав молодих людей більше розмножуватися, щоб запобігти старінню населення, заявивши, що проблему голоду у світі викликає не перенаселення, а споживання. 

Папа Римський також висловив свою турботу щодо тенденції старіння населення у Європі, називаючи її “поступовим старінням континенту”.

У своєму виступі Папа Римський також висловив критику промисловості з виробництва зброї та контрацепції, звинувативши їх у втручанні у життя та запобіганні народженню життя. Він підкреслив, що ситуація у Європі вимагає серйозної уваги та негайних заходів.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Не бракує маленьких собачок, котів, бракує дітей”, – додав понтифік. 

Папа Франциск висловив занепокоєння тим, що майже 20 років рівень народжуваності в Італії падає, що призвело до рекордно низького рівня народжуваності у 2023 році. Він закликав до ефективних політичних рішень та підтримки молоді, щоб забезпечити майбутнє нації.