В Україні настала довгоочікувана весна, а температурні показники вже впритул наблизилися до літніх значень. У зв’язку з цим багато хто з нас уже налаштувався на тривалий період тепла та сприятливої погоди.

Однак розслаблятися і ховати в теплі речі поки не слід, попереджають синоптики. За їхніми словами, попереду ми маємо ще період невеликого похолодання.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Так, згідно з прогнозом Укргідрометцентру, досить холодно в Україні найближчого тижня буде ночами — до 8 градусів вище нуля.

Щодо погоди вдень, то в усіх областях вона буде досить комфортною. Опадів у цей час не прогнозується, а повітря прогріється до комфортних +20+26 градусів.