Окупанти почали скаржитися у соцмережах на нову українську розробку, за допомогою якої Сили оборони почали атакувати ворожі позиції. На це звернули увагу аналітики Defence Express.
Як повідомляє портал, російські вояки обурюються через те, що почастішали випадки нальотів БПЛА, зібраних буквально з підручних засобів.
Такі безпілотники обшиті поліетиленом, за корпус у них водопровідна труба, а баки це п’ятилітрові баклажки.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
За словами експертів, поява таких дронів на лінії фронту є свідченням того, що українським інженерам вдалося створити максимально дешеву розробку для виконання єдиного польоту до цілі.
Враховуючи нинішні умови на фронті – чим бюджетніша конструкція дрона-камікадзе, тим краще.
Онлайн карта боїв