У Польщі захотіли розширити номенклатуру агротоварів, які заборонено ввозити на територію країни з України. Відповідний анонс нещодавно зробив голова місцевого Мінсільгоспу Чеслав Секерський.
Міністр повідомив, що Варшава має намір заборонити ввезення таких товарів, як:
- цукор
- м’ясо птиці
- яйця
- заморожена малина
- яблучний сік
- соняшникова олія
- рапсова олія
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
За словами Секерського, таке рішення може бути прийняте через те, що наплив дешевих товарів з України чинить серйозний тиск на польських фермерів, оскільки рентабельність їхньої роботи різко знижується.
“Немає сумнівів, що Україні потрібно допомогти, але відкриття для імпорту сільгосппродукції в ЄС не може бути таким, як зараз”, – заявив чиновник.
Онлайн карта боїв