Уряд Великої Британії оголосив про значне посилення військової допомоги Україні, подвоївши кількість протитанкових ракет Brimstone, що постачаються, та розширивши програму підготовки українських військовослужбовців.

“Сьогодні ми подвоюємо нашу підтримку України, надаючи додаткові 200 протитанкових ракет Brimstone”, – заявив міністр оборони Грант Шаппс. 

За його словами, ці ракети вже продемонстрували свою високу ефективність на полі бою, “зупинивши наступ російських військ у ключових моментах”.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Окрім постачання зброї, Велика Британія візьме на себе відповідальність за підготовку 10 000 українських військовослужбовців у першій половині 2024 року. Навчання буде проходити спільно з іншими союзниками.

“Ця програма підготовки допоможе українським силам захищати свою країну та дати відсіч російській агресії”, – підкреслив Шаппс.