Напередодні українську естраду спіткала ще одна втрата. Не встигла вітчизняна публіка відійти від смерті Ніни Матвієнко, як невдовзі, немов грім серед ясного неба, пролунала новина про смерть Віталія Білоножка.

Як повідомила дружина артиста Світлана, останнім часом чоловік перебував у лікарні, а безпосередньою причиною його смерті стало зупинення серця.

У розмові з журналістами близькі Білоножко розповіли, що з 2020 року виконавець вів непритаманний йому спосіб життя.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Після пандемії коронавірусу зірковий співак закрився від зовнішнього світу і практично не залишав свій будинок під Києвом. На всі пропозиції про появу на публіці артист відповідав відмовою, що дуже засмучувало його родину.

“Світлана була проти такого способу життя. Намагалася витягнути його. Діти теж умовляли, всі його просили. Але він своє: “Не хочу”, – розповів журналістам близький друг співака Олександр Злотник.