Україна поки що не поспішає приймати від західних союзників винищувачі. Про це повідомив речник Повітряних сил Юрій Ігнат.

За словами представника ВС, деякі країни-партнери вже висловили готовність передати певну кількість F-16 у розпорядження наших військових, але у командуванні їх попросили почекати.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Як пояснив Ігнат, таке рішення було прийнято у зв’язку з необхідністю підготувати необхідну інфраструктуру і фахівців, щоб даремно не наражати дорогу техніку на небезпеку.

«Який сенс доставляти літаки сюди? Щоб вони стояли тут під прицілом ворога? Потрібно дочекатися, щоб усе на 100 відсотків було готове», — заявив спікер, додавши, що краще, щоб бойові машини чекали свого часу на території однієї з країн НАТО у безпеці.