Приготування смаженої картоплі – це справжнє мистецтво. Кожен готує його по-своєму, але незмінною залишається проблема, з якою час від часу стикаються абсолютно всі.

Йдеться про ситуацію, коли картопля починає прилипати до сковороди, внаслідок чого змінюється її структура та кінцевий смак.

Дивно, але уникнути такого сценарію можна, здійснивши одну найпростішу маніпуляцію.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Досвідчені кулінари знають, що картоплю після очищення слід обов’язково опустити у холодну воду на 15-20 хвилин. Це дозволить коренеплоду увібрати в себе деяку кількість вологи, яка створить бар’єр між ним і поверхнею сковороди.

Також важливо пам’ятати, що для смаження підходять далеко не всі сорти картоплі. Вибирати необхідно крохмальні види, такі як айдахо та русет.

Здивуй родину та гостей нашими кулінарними рецептам, які ми викладаємо у нашому Viber-каналі за посиланням – https://cutt.ly/dosmaku