10 грудня прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу був змушений перервати засідання уряду для тривалої розмови з російським диктатором Володимиром Путіним. Про це повідомили ізраїльські ЗМІ.

Зазначається, що розмова з очільником Кремля тривала 50 хвилин.

Нетаньягу довго говорив з президентом РФ про війну Ізраїлю проти ХАМАС і ситуацію в регіоні, повідомили в офісі прем’єр-міністра.

Зокрема, у ході розмови Нетаньягу різко критикував «небезпечну співпрацю» Росії та Ірану та вказав Путіну на невдоволення позицією російських представників в ООН та інших форумах щодо Ізраїлю.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

«Прем’єр-міністр підкреслив, що будь-яка країна, яка зазнала б такої атаки, як Ізраїль, діяла б з не меншою силою, ніж та, з якою діє Ізраїль», – повідомили в його офісі.

Нетаньягу сказав Путіну: «Будь-яка країна, яка зазнала злочинного терористичного нападу, такого як Ізраїль, відреагувала б не меншою силою, ніж Ізраїль».