На Росії вважають малоймовірною ситуацію, що Російська Федерація за якийсь час зможе налагодити стосунки з західними партнерами.

Про це, зокрема, заявив експрезидент РФ, заступник голови Ради Безпеки Росії Дмитро Медведєв. За його словами, така ситуація є “солодкою мрією”.

Він у своєму Телеграм-каналі поділився роздумами про “бандероукраїну” – так він називає Українську державу – яку підтримують західні лідери, яких він назвав “начальниками західних країн”.

На думку Медведєва, вони є “керівниками країн нацистської коаліції”.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Тому Байден, Трюдо, Сунак, Шольц, Макрон, Мелоні, а також керівники мерзотної Польщі, скандинавських країн, що оскотилися, мілітаристської Японії, сумчастих тварин з Австралії та Нової Зеландії та інших чумних бліх на кшталт Прибалтики – прямі та явні посібники. І ставлення до них треба будувати як керівників країн нацистської коаліції”, – написав заступник голови Радбезу Росії.

Саме тому, продовжив він, не треба вдаватися “до солодких мрій, як ми колись помиримось і заживемо великою поліаморною родиною з небінарними гендерами”.