500 років тому вантажне судно Bom Jesus, яке рухалося під прапором Португалії, вирушило у плавання в Індію. Проте воно загадковим чином зникло.

Тільки зараз знайшли його останки знайшлися, але чомусь в африканській пустелі.

У пісках Намібії, що на південному заході Африки, випадково віднайшли цікаву археологічну знахідку – корабель із золотими монетами на борту. Це сталось під час видобутку алмазів біля узбережжя.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Доля судна Bom Jesus, що означає “Добрий Ісус”, довгі роки залишалася невідомою. Навіть про аварію корабля, яке вирушило з португальського Лісабона 7 березня 1533 року, було мало інформації. Воно мало доставити в Індію золоті та мідні злитки, а також тисячі монет із золота.

Науковці дійшли до того, що корабель дуже близько підійшов до берега Намібії, коли був шторм. Проте налетів на скелю, в результаті зазнав руйнування. Після того, як вода відійшла, то судно так і залишилося на березі африканської країни.