В соціальних мережах широко обговорюється неординарний бункер, який мешканець Київщини побудував для своєї родини.

Ця незвична споруда, споруджена на власні кошти, знаходиться поруч з будинком і призначена для захисту під час повітряних тривог. Кирило Барашков також відкриває свої двері сусідам в разі небезпеки, повідомляє ТСН.

Бункер розташований на одній з вулиць селища Крюківщина на Київщині. Кирило розповідає, що його дружина не дозволила руйнувати газон, тому вони збудували бункер навпроти свого будинку.

На вході до бункера встановлено кодовий замок. Усередині знаходиться невелика кімната площею близько 14 квадратних метрів, яка може вмістити до 15 осіб. Конструкція складається з метрового шару бетону зверху та стін, які вполовину тонші. Це забезпечує єдність конструкції та запобігає розсіюванню цегли або бетонних панелей під час вибуху.

Порівняно з іншими бункерами, цей виглядає скромно: дерев’яна вагонка на стінах, кілька розеток, акумулятор, кілька диванів і камін.

Кирило вирішив побудувати бункер минулого року після масованих ракетних атак Росії, коли вони не мали готового сховища поруч з будинком. За його словами, він розумів, що конфлікт може тривати довго, і сидіти під вибухами було недоцільно. Він розробив ідею спільно зі своїм другом Любомиром, який має досвід у будівництві.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

На будівництво бункера Кирило витратив 2 місяці та близько 18 тисяч доларів. Попри витрати, він вважає, що це варто того, оскільки його сім’я тепер має безпечне місце для притулку під час небезпечних ситуацій.

Після закінчення війни Кирило планує організувати святкування перемоги разом із сусідами у бункері. Крім того, він розглядає можливість створення зони з настільними іграми або мінібібліотеки.

Цей індивідуальний бункер, який забезпечує безпеку та спокій для родини Кирила, став предметом широкої уваги в соціальних мережах. Люди обговорюють неординарність ідеї та змістовність будівництва таких споруд для захисту від небезпеки.