У ГУР МО поділилися тривожною інформацією про дії окупантів на Запорізькій АЕС у світлі публікації даних щодо підготовки росіян до підриву станції.

Як розповіли у військовій розвідці, нещодавно росіяни різко скоротили свою присутність на ЗАЕС і співробітникам «Росатому» було надано вказівку звинувачувати в будь-яких провокаціях Україну.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Тих працівників станції, які мають українське громадянство та підписали контракт із «Росатомом», зобов’язали залишити Енергодар та виїхати до Криму до 5 липня.

Також на території ЗАЕС та в самому Енергодарі, за інформацією ГУР, поступово зменшується кількість військових патрулів.