В Офісі президента заявили, що росія більше не лякає інші країни. Свідченням цього є новий великий оборонний пакет допомоги, який узгодила Німеччина для України.

У своєму Twitter-каналі радник Андрія Єрмака – Михайло Подоляк – останній виділений Німеччиною безпековий пакет для нашої країни був на 2,7 млрд євро.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Така військова допомога для України від країн-партнерів допоможе пришвидшити завершення повномасштабної війни з РФ. Така підтримка вказує на те, що російсько-український конфлікт треба довести до правильного закінчення: росія – програє, опиниться на лаві ганьби та більше нікого не налякає.

Подоляк наголосив, що саме безпекова підтримка від інших країн допомагає українцям чинити спротив, а згодом і повернутися до нормального, а головне мирного життя. Світ отримає ту стабільність, яку порушила росія.