Порноакторка з Львівської області Юлія Сенюк, що має псевдонім Джозефіна Джексон на момент повномасштабного російського вторгнення перебувала за кордоном, однак, як тільки дізналася про війну, приїхала до України та активно зайнялася волонтерством. А днями вона втрапила у скандал.

Джозефіна побувала у Чернівцях й піч час чату з прихильниками поскаржилася, що дороги у місті “криві”. Однак загалом вона сказала, що має гарні враження від міста. Особливо їй сподобався готель, де вона зупинилася.

На її слова про “криві дороги” відреагувала міська рада Чернівців. Зокрема, перший заступник керівника департаменту інфраструктури та доброустрою Григорій Прохоренко у Фейсбуці написав, що має для порнозірки роботу – в міськраді, у департаменті інфраструктури, є вакансія головного спеціаліста сектору поточного ремонту доріг.

Прохоренко пожартував: “Це гарна можливість себе реалізувати поза знімальними майданчиками”. А потім натякнув Джозефіні, що кар’єра акторки не вічна, “як і криві дороги в Чернівцях”. Після цих слів він звернувся особисто до акторки та запропонував зв’язатися з ним у месенджері, якщо її цікавить така пропозиція.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

У мережі почали жартувати з цього випадку, а деякі фанати порноакторки вважали за необхідне вказати чиновнику, щоб він не ображав зірку дорослого кіно. Сама Джозефіна у своєму Instagram записала stories, в яких повідомила, що не бачить ніякого конфлікту та пояснила, що не критикувала місто Чернівці.

Ось що вона сказала: “У мене загалом тільки позитивні враження після Чернівців”.