Мешканка Іспанії Паула Гону згодувала своєму хлопцю хрящ, що був видалений з її коліна. Цю частину тіла вона вклала до спагеті болоньєзе.

Видання DailyMail зазначає, що 30-річну Паулу оперували через травму на коліні. Вона попросила медиків, аби їй не робили загальну анестезію, щоб спостерігати за діями лікарів.

Після операції блогерка вирішила забрати з лікарні шматочок хряща, який їй видаляли. Лікарі погодилися, поклали видалену частину в спирт та у спеціальну тару. Жінка принесла шмат хряща з коліна додому та приготувала страву, яку вони з її бойфрендом разом з’їли.

Таким чином дівчина вирішила, за її ж словами, “повторно вставити це назад у своє тіло”.

Паула, яка має понад 3,1 мільйона підписників в Instagram та YouTube, розповіла про свою ідею: “Я скала хлопцю, що хочу з’їсти це, тому що це частина мене, і я хочу повернути його у своє тіло. Потім я зробила болоньєзе, поклала його, і ми його з’їли”.

Що стосується того, чи смакував їм шматочок власного тіла, Паула сказала, що він нічим не відрізнявся на смак від їжі, приготованої з м’яса тварин.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Підписники блогерки здивовані її вчинком. У коментарях під її дописами вони запитували:

“Що це, в біса, таке?”, “Вони запили його гарним к’янті?”. А ще зауважували, що це гидко: “Я ледь не вирвав тисячу разів у перші кілька хвилин, коли вона казала про їжу”.