Російські силовики затримали дівчину, підозрювану в організації «теракту» у Санкт-Петербурзі, під час якого було ліквідовано бойовика-пропагандиста Владлена Татарського.
Як пише «Главред», йдеться про мешканку Петербурга на ім’я Дар’я Трепова 1997 року народження. Правоохоронні органи вважають, що саме вона передала воєнкору статуетку, яка, ймовірно, була начинена вибухівкою.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
За даними очевидців, дівчина передала презент Татарському особисто до рук, після чого він попросив її сісти поряд, на що Трепова відповіла, що соромиться, розмістившись неподалік.
Варто зазначити, що раніше Дар’я вже мала проблеми із законом. Раніше її затримували на мітингах проти вторгнення до України. Також Трепова нібито є прихильницею Олексія Навального.
Онлайн карта боїв