Стали відомі нові подробиці останнього дня героя України Олександра Мацієвського, розстріляного окупантами за слова Слава Україні. Деталями поділився командир воїна.
За його словами, на той час обстановка на їхній ділянці була вкрай напруженою. Мацієвський і ще 4 людини висунулися на бойове завдання, вступивши в бій із перевищуючими силами ворога. Незабаром зв’язок з ними було втрачено.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
«Ситуація була складна, напружена. На жаль, ми втратили зв’язок із групою, в якій знаходився Олександр. Як виявилося потім – усі загинули у цій групі», – розповів командир.
Також він додав, що одразу забрати тіло Мацієвського та його побратимів не вдалося, а повернуто загиблих воїнів лише під час обміну.
Онлайн карта боїв