Ексглава Офісу президента України Андрій Єрмак вийшов із СІЗО, куди його помістили після вручення підозри у здійсненні легалізації активів, отриманих незаконним шляхом.
Про зміну запобіжного заходу колишньому чиновнику в понеділок, 18 травня, повідомив «5 канал», опублікувавши відео з фігурантом розслідування.
Вийшовши з будівлі слідчого ізолятора, Єрмак повідомив журналістам, що два дні після рішення суду про арешт провів у платній камері, яку йому оплатив адвокат.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
Також ексглава ОП повідомив, що заставу у розмірі 140 мільйонів гривень за нього внесли багато людей і він не знає, хто відмовився вносити частину суми в останній момент.
Зазначимо, тепер Єрмак перебуватиме під підпискою про невиїзд із обов’язком носити електронний браслет. Його закордонний паспорт тимчасово конфісковано.
Онлайн карта боїв