Після провального відбору на чемпіонат світу 2026 року Сергій Ребров піде з посади тренера збірної України та продовжить роботу на клубному рівні. Про це повідомив футбольний інсайдер Ігор Бурбас.
Як пише Eurosport, фахівець уже отримав вкрай заманливу пропозицію з Близького Сходу, а також від одного з відомих європейських клубів.
За словами Бурбаса, продовжити кар’єру Ребров може або в ОАЕ, де йому вже запропонували контракт з оплатою у розмірі 5 мільйонів євро на рік, або в Греції, де на нього чекає двадцятиразовий чемпіон країни «Панатінаїкос».
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
«Ребров сказав, що у нього не вийшло, і він би хотів завершити. Немає бажання продовжувати роботу зі збірною України. Виходить, що Ребров залишає збірну за власним бажанням», — розповів Бурбас.
Також він додав, що на посаді тренера збірної Сергія Реброва, найімовірніше, замінить Мирон Маркевич.
Онлайн карта боїв